Víte, že na nádrže na dešťovou vodu existují i dotace? A jak fungují?

Mnohdy se ve spoustě krajů České republiky neustále řeší nedostatek vody pro užitkové účely i pro klasické zavlažování. I proto se zvýšila například na ploše soukromých pozemků potřeba nějak vodu kumulovat a držet ji pro pozdější využití. S tím vám můžeme pomoci mi, kteří dodáváme a spravujeme nádrže na dešťovou vodu. 

Proč jsou dotace na dešťovou vodu potřeba?

Jedná se o dotaci, která je vázaná vyloženě na tento konkrétní druh absorpčního systému. Pokud byste ji tedy chtěli aplikovat na některé povrchové systémy, které se funkcí i technickým řešením výrazně liší těm našim, tak návrh bude určitě neúspěšný. V rámci těchto konkrétních systémů jsou dotace poskytovány především proto, že je pořizovací cena poměrně vysoká. Další náklady na údržbu a výměnu součástí jsou naprosto nulové, protože systém vydrží bez péče pod zemí celé desítky let. Ale pořizovací cena všem těmto výhodám a kvalitám pochopitelně odpovídá. Díky nim si systém mohou dovolit i drobní podnikatelé, nebo i klasičtí majitelé nemovitostí a pozemků, kteří jej pochopitelně dobře využijí.

Jak dotace funguje a proč si nechat poradit

Dotace funguje víceméně jako kterákoliv jiná. Základem je podání úspěšného dotačního návrhu a jeho následné schválení. Dotace na dešťovou vodu ale stejně jako kterékoliv dotace týkající se stavebnictví a funkčních věcí, musí obsahovat i odborné posudky, a především přesné nákresy a technologické parametry.

V tomhle ohledu se bude spousta lidí mýlit při podávání návrhu, a proto jsme tady my, kteří vám i se samotným dotačním návrhem rádi pomůžeme. I když se jedná o placenou součást, tak vám poradíme jak a kdy dotačním návrh podat, zároveň se postaráme o kompletní zhotovení veškerých nutností a v neposlední řadě se můžeme pochlubit úspěšností přesahující 95 % podaných dotačních návrhů!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení