Čistička odpadních vod pro 2 - 5 osob - AT 6 Plus

Kód: 794
Novinka
Značka: Aquatec
63 990 Kč 52 884,30 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023

ČOV pro 2-5 osob

Naše ČOV disponuje patentovanou membránou oddělující čistou vodu od aktivního kalu, který se vrací zpět na začátek procesu. Toto čištění je výrazně rychlejší a efektivnější oproti prostému usazování kalu v dosazovací komoře a napomáhá zabránit odplavování aktivního kalu. Dále disponuje patentovanou technologií na zachycení nárazově přitékajících vod. Na rozdíl od konkurenčních ČOV za srovnatelnou cenu naše ČOV disponuje CE certifikací pro vypouštění do povrchových i podzemních vod a díky tomu není k instalaci ČOV nutné stavební povolení (s rezervou plníme české i evropské normy). Další výhodou je umístění dmychadla mimo prostor ČOV -  významně zvyšuje životnost dmychadla.

 

Rozdíl mezi Standard a Ekonomy Plus:

Automatickou verzi ČOV nazýváme PLUS. Tato verze obsahuje řídící jednotku AQC PLUS a integrovaný solenoidový ventil, kterými je ovládána intenzita provzdušňování jednotlivých částí. Díky tomu není do chodu ČOV třeba prakticky žádných zásahů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ: ČOV Ekonomy Plus 6

Pro EO: 2-5
Rozměry: výška=1800mm, výška nátoku=1300mm; výška odtoku=1150mm; průměr=1400mm;
 
V ceně ČOV 6 je zahrnuta plastová samonosná nádrž s kompletní technologickou vestavbou, včetně vzduchových rozvodů a akumulačního zařízení, membránové dmychadlo SECOH + 5m vzduchové hadice a bezpečnostní uzamykatelné víko. Pokud máte odpadní trubku z RD uloženu ve větší hloubce, pak lze objednat zvýšení základního nástavce, který běžně dodáváme 50cm vysoký - viz. popis výšky nádrže a nátoku.
 
V ceně ČOV 6 PLUS je navíc šachta na dmychadlo s uzamykatelným víkem a mikroprocesorová řídící jednotka AQC PLUS. Tato jednotka má integrovaný solenoidový ventil, který automaticky řídí proces cirkulace a okysličení během provozu ČOV, bez nutnosti seřizování ventilů vzduchového rozvaděče, jaký používá standardní typ ČOV
 
K ČOV za příplatek lze doobjednat:
- Samonosná šachta na dmychadlo včetně uzamykatelného víka (u verze PLUS již v ceně) – 4.150Kč
- Mikroprocesorová řídící jednotka Basic - 10 režimů (u verze PLUS v ceně jednotka AQC) – 3.300 Kč 
- Žebra k obetonování (nutno při výskytu spodní vody) – 2.500 Kč
- Uvedení do provozu (Nastavení, aplikace 50l aktivního biologického kalu, zaškolení a seznámení s provozem a provozním řádem) – 4.800Kč  /může se lišit v návaznosti na vzdálenosti a cen dopravy technika/
 
 
!!!PRO TUTO ČOV JE NUTNO JAKO PODKLAD UDĚLAT BETNOVOU DESKU CCA 10 cm S 0,5 KARI SÍTÍ!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky odpadních vod pro domácnost
Hmotnost: 190 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.