Čistička odpadních vod pro 2 - 5 osob - AT 6 Standard

Kód: 797
Novinka
Značka: Aquatec
48 990 Kč 43 741,07 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.7.2024

ČOV pro 2-5 osob

Naše ČOV disponuje patentovanou membránou oddělující čistou vodu od aktivního kalu, který se vrací zpět na začátek procesu. Toto čištění je výrazně rychlejší a efektivnější oproti prostému usazování kalu v dosazovací komoře a napomáhá zabránit odplavování aktivního kalu. Dále disponuje patentovanou technologií na zachycení nárazově přitékajících vod. Na rozdíl od konkurenčních ČOV za srovnatelnou cenu naše ČOV disponuje CE certifikací pro vypouštění do povrchových i podzemních vod a díky tomu není k instalaci ČOV nutné stavební povolení (s rezervou plníme české i evropské normy). Další výhodou je umístění dmychadla mimo prostor ČOV -  významně zvyšuje životnost dmychadla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ: ČOV Ekonomy 6

Pro EO: 2-5
Rozměry: výška=1800mm, výška nátoku=1300mm; výška odtoku=1150mm; průměr=1400mm;
 
V ceně ČOV 6 je zahrnuta plastová samonosná nádrž s kompletní technologickou vestavbou, včetně vzduchových rozvodů a akumulačního zařízení, membránové dmychadlo SECOH + 5m vzduchové hadice a bezpečnostní uzamykatelné víko. Pokud máte odpadní trubku z RD uloženu ve větší hloubce, pak lze objednat zvýšení základního nástavce, který běžně dodáváme 50cm vysoký - viz. popis výšky nádrže a nátoku.
 
K ČOV za příplatek
- Žebra k obetonování (nutno při výskytu spodní vody) – 2.500 Kč
- Uvedení do provozu (Nastavení, aplikace 50l aktivního biologického kalu, zaškolení a seznámení s provozem a provozním řádem) – 4.800Kč  /může se lišit v návaznosti na vzdálenosti a cen dopravy technika/
 
!!!PRO TUTO ČOV JE NUTNO JAKO PODKLAD UDĚLAT BETNOVOU DESKU CCA 10 cm S 0,5 KARI SÍTÍ!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky odpadních vod pro domácnost
Hmotnost: 190 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.