Nádrž na dešťovou vodu 9 m3 dvouplášťová, svařovaná z PP

Kód: 1085
43 900 Kč 36 280,99 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.8.2024

Objem: 9m³. Nádrž do míst s vysokou hladinou spodní vody - pojízdná Průměr a umístění přítoku/ů, odtoku/ů apod. specifikujte prosím v poznámce objednávky. Připravíme je v ceně dle Vašeho požadavku.

 

 

Kategorie:  Samonosné kruhové nádže na vodu
Záruka: 2 roky
.Objem m3: 9 m3
Materiál:: plast PP
Objem: 9000 l
Tvar: kruhové
Typ: samonosné
Umístění: podzemní
Umístění:: podzemní
Užití:: na dešťovou a splaškovou vodu
Vnitřní průměr [mm]: 2500 mm
Výška bez komínku [mm]: 2000 mm
Výška komínku [mm]: 200 mm (možno prodloužit)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouplášťová nádrž na dešťovou vodu je určena do míst s výskytem spodní vody. Někdy je nazývána nádrž proti spodní vodě. Výskytem spodní vody se rozumí, když hladina spodních vod sahá méně než 50 cm pod dno nádrže. Nádrž také můžete použit do zátopových a záplavových oblastí. Po přebetonování stropu je nádrž pojízdná. Dvouplášťová nádrž je jediným typem, který je určen do míst s výskytem spodní vody. Oblíbená je i v případech, kdy se spodní voda nevyskytuje a je potřeba instalovat pouze nádrž pojezdovou. Výhodou v tomto případě je, že kolem ní nemusíte chystat žádné bednění. Pouze vybetonujete již vyarmovaný prostor mezi plášti, přebetonujete strop a je hotovo. Nádrž se ukládá žebry proti spodní vodě do živého betonu. Součástí dodávky je vodotěsná nádrž na vodu, včetně komínku s plastovým poklopem, dokumenty ke kolaudaci a montážní návod. Připravíme připojení filtru dešťové vody a čerpadla nebo je rovnou instalujeme. 

Nádrže dodáváme také jako kompletní sety pro využití vody na zalévání zahrady v setu All in One nebo zálevání a splachování v domě All for HOME.

Dotace Dešťovka

destovka-logo-průhledné

Ušetřete 50% nákladů na pořízení nádrže a příslušenství - využijte dotace Dešťovka. Zajímá Vás, jestli máte na dotaci nárok? Máte zájem o pomoc se zpracováním odborného posudku nebo celé dotace? Vyplňte nezávazný DOTAZNÍK

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádrže na dešťovou vodu - svařované, kruhové, dvouplášťové
Hmotnost: 190 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.