Nádrž na dešťovou vodu 15 m3 kruhová, svařovaná z PP

Kód: 1064
44 900 Kč 37 107,44 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.7.2024

Objem: 15m³. Kvalitní, pevná nádrž bez potřeby obetonování Průměr a umístění přítoku/ů, odtoku/ů apod. specifikujte v poznámce objednávky. Připravíme je dle Vašeho požadavku.

 

Kategorie:  Samonosné kruhové nádže na vodu
Záruka: 2 roky
.Objem m3: 15 m3
Materiál:: plast PP
Objem: 15000 l
Tvar: kruhové
Typ: samonosné
Umístění: podzemní
Umístění:: podzemní
Užití:: na dešťovou a splaškovou vodu
Vnitřní průměr [mm]: 3050 mm
Výška bez komínku [mm]: 2000 mm
Výška komínku [mm]: 200 mm (možno prodloužit)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonosná nádrž na dešťovou vodu je určena pro akumulaci dešťové vody v zelených plochách bez výskytu spodní vody. Je nejčastěji používaným typem nádrží na vodu. Její instalace je levná a rychlá. Po usazení na 15cm vysokou betonovou desku se nádrž pouze obsypává pískem nebo přesátou zeminou, nebetonuje se ani stropní deska. Usazení nádrže do země je u velikostí do 15m3 možné ručně, bez použití mechanizace. Samonosné nádrže na dešťovou vodu jsou pochůzí, nejsou však pojízdné a nehodí se ani pod parkovací stání. Součástí dodávky je vodotěsná nádrž na vodu, včetně komínku s plastovým poklopem, dokumenty ke kolaudaci a montážní návod. Připravíme připojení filtru dešťové vody a čerpadla nebo je rovnou instalujeme. Nádrže dodáváme také jako kompletní sety pro využití vody na zalévání zahrady v setu All in One nebo zálevání a splachování v domě All for HOME.

Dotace Dešťovka

Ušetřete 50% nákladů na pořízení nádrže a příslušenství - využijte dotace Dešťovka. Zajímá Vás, jestli  máte na dotaci nárok? Máte zájem o pomoc se zpracováním odborného posudku nebo celé dotace? Vyplňte nezávazný DOTAZNÍK a my se Vám ozveme zpět.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádrže na dešťovou vodu svařované kruhovÉ
Hmotnost: 300 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.