ULTRAZVUKOVÝ UKAZATEL STAVU HLADINY V NÁDRŽI

Kód: 1224
2 860 Kč 2 363,64 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Bezdrátový digitální ultrazvukový měřič hladiny vody v nádrži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ULTRAZVUKOVÝ UKAZATEL STAVU HLADINY V NÁDRŽI NA DEŠŤOVOU VODU

Ukazatel stavu hladiny dešťové vody v nádrži ukazuje i teplotu vzduchu v nádrži. Balení obsahuje ultrazvukový vysílač pro umístění do nádrže a displej ukazující výsledné hodnoty pro umístění do interiéru.

POPIS INSTALACE A FUNKCE

Vysílač namontujete pod poklop nádrže. Doporučujeme pro montáže s plastovými (nikoliv betonovými nebo litinovými) poklopy. Díky bublince nastavíte vysílač do svislé polohy tak, aby přímo viděl na hladinu v nádrži. Vzdálenost od maximální hladiny musí být alespoň 0,5 m. Vysílač je napájen 6 ks baterií AAA.

Na krytém místě (v domě, garáži apod.) máte monitor, který zobrazuje měřené výsledky. Přes tento monitor probíhá i nastavení vstupních hodnot, jimiž jsou vzdálenost spodku vysílače od dna nádrže (min. hladina) a vzdálenost spodku vysílače od max. hladiny. Tato hodnota musí být min. 0,5 m. Vysílač umí měřit hladinu až do hloubky 12 m.

Výrobce uvádí max. vzdálenost od vysílače k displeji 100 m ve volném prostoru. Testujeme na několika aplikacích a fungují na 30 m vzdálenost s vysílačem pod polyetylenovým poklopem nádrže Li-Lo a displejem v místnosti domu s oknem směrem k nádrži.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k nádržím a jímkám
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.33 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.