Jaké všechny výhody se pojí se zakoupením nádrží na dešťovou vodu? Prozradíme všechny výhody spolupráce s námi

Investice do nádrží na dešťovou vodu rozhodně není jedna z nejmenších. A s tím pochopitelně pojí otázky toho, zdali se to vůbec vyplatí a zároveň lidé automaticky koukají po každém možném benefitu spojeným s jejich koupí. Při spolupráci s námi vám nabízíme benefitů rovnou několik. Pojďme si je proto prohlédnout jeden po druhým.

Kompletní pomoc při výběru a realizace na klíč
Velice zásadní výhodou je kompletní poradenství. Jakmile nejste zkušení a nevíte přesně co kupovat, mohou vás různé pojmy mást a zároveň můžete mít problém s odhadem velikosti nádrže i celého systému.

Od toho jsme tady ale právě my. Dokážeme vám pomoci s výběrem a mimo toho vám nabídneme i kompletní servis při realizaci systému na klíč. Nemusíte se tak rozhodně bát toho, že by vám některá důležitá součást zcela chyběla, nebo byste měli ke konci realizace nejasnosti v tom, co přesně kupujete.

Dotace na dešťovou vodu vám ušetří spoustu peněz
Při pořizování celého systému má každý zákazník právo požádat o dotaci na dešťovou vodu. Ta může ušetřit opravdu ohromnou spoustu peněz a proto zákazníkům s jejím zpracováním pomáháme. Podání dotace na dešťovou vodu je pochopitelně možné i samostatně. Jenže součástí musí být odborný posudek, nákresy i specifikace, které nezkušený člověk svépomocí nedokáže zkompletovat. Navíc naše úspěšnost při podávání dotačních návrhů je nádherných 95 %!

Výkopové práce a doprava systému
Při konečné fázi, tedy sestavování systému, vám budeme opět k dispozici. Můžeme vám pomoci při výkopových pracích, které jsou pochopitelně spojeny se zapouštěním systému do země. Především ale nabízíme vlastní dopravu pomocí valníku s ramenem, s jehož pomocí se nám podaří celý systém zkompletovat mrknutím oka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení