Poznejte výhody unikátních nádrží na dešťovou vodu!

Nádrže na dešťovou vodu jsou možnost jak mnohem efektivněji a bezpečněji schraňovat dešťovou vodu pro pozdější použití. Jsou tak ideálním nástupcem klasických nádrží na uchovávání vody, který dokáže skvěle vodu nejen sbírat, ale především uchovat v lepším prostředí. Jedním z předních prodejců nádrží na dešťovou vodu je i naše společnost a dnes vám představíme, jaké největší výhody tato technologie má.

Nádrže na vodu nemají žádné slabé místo

A opravdu se nejedná o přehánění nebo o přenesení slova smyslu. Veškeré komponenty, které prodáváme k nádržím i jejich rozvodům, jsou totiž tvořeny speciální technologií, která se nazývá kroužení. Ve své podstatě jde o to, že se pomocí odstředivé a gravitační síly tvaruje celý objekt z jediného kusu materiálu. Díky tomu na konečném výrobku chybí jakékoliv sváry a my si tak můžeme stát za kvalitou našich systému.

Speciální plast s vysokou odolností

Jakmile od nás zakoupíte jakékoliv nádrže na dešťovou vodu, tak nemusíte mít ani zdaleka obavy z jakéhokoliv poškození nebo brzké reklamace. Důležitou vlastností je co největší odolnost proti všemu, co může vodní systém potkat. Plast je tak navržený, aby odolával všem fyzikálním i chemickým činitelům v půdě i vodě. Součástí pochopitelně je také zátěžový test, který testuje maximální možné zatížení a odolnost vůči mechanickému poškození. Počítá se totiž, že celý systém bude jednorázově usazen v zemi, zasypán a pak už do něj nebude potřeba jakýkoliv další zásah.

Dokonalá kvalita všech prvků

Veškeré výrobky, které prodáváme pocházejí z odborné výroby v Německu. Kvalita výrobků je tady na prvním místě a nemusíte se bát jakýchkoliv obtíží. Veškeré mechanické části, závity a další podobné oblasti jsou navíc kus po kuse zkontrolovány našimi pracovníky před samotnou montáží.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení