Chcete pořídit vlastní nádrže na dešťovou vodu? Poradíme vám, jak nákup probíhá

Pořizování nádrže na dešťovou vodu se může někomu zdát příliš drahé nebo obtížné a proto to spoustu lidí odradí. Možná je to ale proto, že netuší kolik asistence může naše společnost při zakoupení a instalaci nádrží poskytnout a zároveň neví, že existuje vládní program Dešťovka, který umožňuje čerpat dotace na dešťovou vodu. O tom všem si popovídáme v rámci dnešního článku.

Bojíte se nákladů? Dotace na dešťovou vodu vám s nimi pomůže

Náklady jsou pochopitelně jednou z těch věcí, které začnete při pořizování nádrže na dešťovou vodu řešit jako první. Náklady na větší nádrže a složitější systémy mohou být totiž občas i dost velké. Dotace na dešťovou vodu vznikly proto, aby mohlo větší procento obyvatel dosáhnout na možnost získání nádrží na dešťovou vodu v době, kdy se tak obtížně shání. Naše společnost je schopna dotaci vyřídit za vás se všemi náležitostmi. Naše úspěšnost při podání dotací přesahuje pětadevadesát procent.

Pomoc s dopravou, návrhem i výkopovými pracemi

Nádrže jsou poměrně rozsáhlé a těžké, takže pro klasické klienty bez speciálního vybavení představují i logistický problém. Ten se ale dá vyřešit naší asistencí. Nádrže na dešťovou vodu totiž můžeme v naprosté pohodě dovést až přímo k vám na pozemek.

Součástí našich služeb je i práci na místě. Pomocí ramene a další techniky spustíme nádrže do připravených výkopů, kompletně složíme a zkontrolujeme, že se vše může v pořádku přikrýt. Pokud je potřeba pomoci, tak pro nás není žádný problém nabídnout pomocnou ruku také v rámci budování výkopů pro nádrže jako takové. Většina našich služeb je podána tak, že je financovanou součástí ceny nádrží a může je tudíž pokrýt dotace. Samotná dotace v případě neúspěchů neznamená závazek koupě a zároveň za neúspěšné zprostředkování nic nenárokujeme.Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení