Příprava nádrže na dešťovou vodu je mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát

Nádrže na dešťovou vodu nabízí moderní způsob jak zachytávat, uchovávat a opětovně použít vodu, která nám padá doslova jako dar z nebes. Oproti všem předchozím technologiím jsou vysoce efektivní a nabízejí celou řadu výhod, které jiné technologie neměly. 

Mnozí ale mají obavy z toho, že jsou usazeny pod zemí. Bojí se nejen jejich poruchovosti, ale také jejich přípravy a instalace jako takové. Všechny tyto zbytečné obavy vám dnes vyvrátíme! 

Nádrže s vysokou životností a stabilitou

Nádrže na dešťovou vodu se vyjímají vysokou stabilitou a životností. Použitým materiálem je zde polyethylen. Jedná se o moderní plast, který má výborné vlastnosti nejen z pohledu ohebnosti a fyzikální odolnosti, ale především chemické stálosti. Ani za desítky let tedy nehrozí, že by se začal působením zeminy rozkládat. 

Vedle toho je potřeba počítat i s faktem, že je polyethylenová nádrž tvořená pomocí kroužení. Jedná se o speciální metodu, v rámci které nejsou na nádrži jakékoliv spoje. Tím se eliminují slabá místa, která by mohla degradovat v případě dlouhodobého tlaku. 

Příprava i instalace je velice jednoduchá

Na přípravu a instalaci nádrže na dešťovou vodu ve většině případů rozhodně nebudete sami. Je možnost v rámci ceny dohodnout jak přivezení tak složení sestavy, která u větších objemů může být dost velká a těžká. Pomoc vám stejně tak může přijít i v ohledu připravování kanálů pro systém jako takový. 

Výkopové i jeřábové práce dokáží zařídit prodávající společnosti. Zásadní výhodou samonosných nádrží na dešťovou vodu je i fakt, že není potřeba žádná specifická úprava dna. Stačí jenom připravené díry vysypat jemným štěrkem a nádrže se po usazení nehnou a budou stabilně držet v zemi jako celek i s celým zbytkem systému. Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení