Zařídíme, navrhneme, přivezeme i složíme. Naše nádrže na dešťovou vodu nejsou jen o prodeji

Nádrže na dešťovou vodu jsou podzemními mechanismy, které pracují na bázi stékání vody gravitací z povrchu přes sadu filtrů až do nádrže. Zde poté voda čeká na své pozdější využití a je zpátky čerpána pomocí přetlakových čerpadel. Ale i když se naše společnost zabývá především prodejem nádrží, tak počítejte s podporou i v ostatních důležitých ohledech.

S přípravou nádrží vám dokážeme pomoci

Pochopitelně záleží na tom, jak velké nádrže jsou. Na výběr je totiž opravdu neskromné množství různých modelů a rozsahů celého systému. Některé je proto potřeba zasadit do výrazně většího prostoru a jsou proto ideální pomocí výkopové práce za asistence bagru. Pomůžeme vám tedy s přípravou kanálů pro celý rozvod a pochopitelně i s úpravou jejich dna vysypáním štěrku.

Dotace na dešťovou vodu vám mohou ušetřit peníze

Jednou z věcí, kterou můžeme svoje zákazníky podpořit, je i asistence při zařizování dotace na dešťovou vodu. Především rozsáhlejší systémy v rámci odvodňování mohou stát větší sumu peněz a pomoc v podobě vybudování profesionálního dotačního návrhu se zajisté hodí. Naše společnost vám může s tímto problémem pomoci. Pochopitelně můžete návrh podávat také samostatně, ale s naší pomocí mají zákazníci úspěšnost přesahující 95 % schválených návrhů.

Navrhneme, přivezeme i sestavíme

Při objednávání pochopitelně můžete využít naší asistence a my vám tak navrhneme konkrétní řešení, které by mohlo být pro vaše potřeby a možnosti tím pravým. Nabídneme konkrétní sestavy a dopředu budete znát veškeré požadavky a náklady spojené se systémem.

Tím ale naše práce nekončí. Velký systém vám pochopitelně dovezeme až k vám na pozemek, sestavíme jej za pomoci mechanického jeřábu a před vámi jej i otestujeme, zdali vše funguje přesně podle představ.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení