Realizace nádrží na dešťovou vodu přesně podle přání klienta

Nádrže na dešťovou vodu jsou ideálním způsobem jak na svém pozemku schraňovat k opětovnému použití větší množství dešťové vody. Dlouhé roky se už totiž potýká Česko s poměrně chudými zimami a naopak opravdu horkými léty.

Konstrukce nádrží a také jejich cena ale dokáže spoustu lidí odradit od jejího pořízení. Naše společnost vám ale dokáže pomoci opravdu se vším, s čím se můžete během přípravy a koupení celého systému potkat. Příprava systémů na klíč je totiž tím nejlepším, co vám dokážeme nabídnout!

Kompletní návrh a dodání systému podle vašich potřeb

Návrh systému může být pro lidi, kteří se nepohybují v technologickém odvětví složitý. Přesně proto jsme tu my a naše asistence při zakupování systému. Vše je velice jednoduché. Prohlédneme si váš pozemek, poslechneme si vaše nároky a také možnosti, do kterých se potřebujete vejít.

Na základě toho vám nabídneme minimálně jednu kalkulaci ceny a kompletní realizace systému. K systému obdržíte podrobnou dokumentaci ať víte jaké vlastnosti a objem nádrže na dešťovou vodu v nabídce budou mít. O dodání systému se poté v rámci ceny dokážeme postarat naprosto samostatně.

Instalace a výkopové práce také zařídíme

Samotné kompletování nádrže na dešťovou vodu může být komplikované. Vše záleží na velikosti nádrže jako takové a také systému, který se na ni připojuje. Výkopové práce, které jsou třeba před umístěním nádrže můžete zařídit sami a v případě potřeby vám pomůžeme s naší technikou. Betonování dna není potřeba, protože jsou nádrže samonosné na jemném štěrku.

O instalaci se potom postarají naši specialisté. Pomocí jeřábu nádrže na dešťovou vodu a komponenty umístíme do připravených pozic a na místě otestujeme. V moment, kdy se nádrže zakryjí zeminou, pak můžete rovnou začít s jejich užíváním.Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení