Za jakých podmínek můžete získat dotaci na pořízení retenčních nádrží?

Dotace na dešťovou vodu je jednou z možností, jak můžete jednoduše financovat pořízení tohoto systému, a ušetřit tak opravdu velké množství financí víceméně opravdu „za nic“. U toho ale můžete počítat s tím, že na dotaci nedokáže bohužel dosáhnout každý.

V naprosté většině případů je problém pouze v tom, že není dotace podaná ve správném znění. Tomu se ale můžete vyhnout v případě, kdy podání dotace na dešťovou vodu necháte na nás, jakožto na profesionální společnosti. A přesně o tomto tématu se dneska budeme bavit v hlavní řadě. 

Neplaťte za žádnou neúspěšnou dotaci

V rámci podávání dotace vám naše společnost rozhodně nabízí velké výhody. Tou největší je ten fakt, že u nás v žádném případě nebudete platit za neúspěšnou dotaci. Dotace, kterou budeme podávat se bude pochopitelně vztahovat na nákup z našeho sortimentu. 

Pokud bude úspěšná, tak se účtuje poplatek za její zpracování a vše pokračuje dál jako klasická objednávka s tím, že bude částečně financována třetí stranou. Zcela naopak ale může vzniknout vzácný případ, kdy se nepodaří dotaci vyřídit. V takovém případě je vše zcela jinak. Neplatíte ani korunu, a pochopitelně se s vámi bude řešit i to, zdali za těchto podmínek chcete objednávku udělat.

Vysoká úspěšnost a spolehlivost

To, abyste byli při podání dotace úspěšní, je pochopitelně i naše velká starost. Z tohoto důvodu můžete počítat s tím, že se naše společnost vždy vynasnaží dotace na dešťovou vodu realizovat s maximální úspěšností. Naše úspěšnost mimo jiné dokonce dosahuje výborných šestadevadesáti procent. Nemusíte tak řešit žádné problémy, a vše dokážeme jednoduše vyřešit za vás. Celý systém nejdříve navrhneme, podáme na něj dotační návrh a poté jej dokonce i kompletně doručíme, složíme a otestujeme.Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení